Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doporučte zubaře v Praze
#1
Ahoj všichni, potřeboval bych poradit s výběrem zubní kliniky v Praze, kde by mi mohli provést ošetření kořenových kanálků pod mikroskopem. Už jsem slyšel, že tato metoda je přesnější, ale nejsem si jistý, kam zajít. Máte někdo zkušenosti s nějakou dobrou klinikou?
Reply
#2
Zdravím, určitě Vám mohu doporučit Zubní kliniku ProMag Dental v Praze. Mají velmi moderní vybavení a provádějí mikroskopická endodoncie , což je metoda, která zajišťuje vysokou přesnost a efektivitu při léčbě kořenových kanálků. Cena za jeden kanálek je 2500 Kč, což je podle mého názoru rozumné vzhledem ke kvalitě poskytované péče. Na této klinice se mi líbí jejich individuální přístup k pacientům a celkově příjemné prostředí. Lékaři zde pravidelně absolvují praktické a teoretické kurzy, aby udrželi vysokou kvalitu ošetření. Pokud máte strach z návštěvy zubaře, tady se určitě budete cítit v bezpečí. Můžete je kontaktovat telefonicky nebo se objednat online přímo na jejich webu. Doporučuji se tam podívat a třeba se rovnou objednat na konzultaci. Hodně štěstí!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)